Speciale

Ballina Speciale

MUST READ

Tortë fantastike me 4 përbërës

Përbërësit 500 gr Krem djathi(Philadelphia,abc etj) 250 gr biskota të bluara 400 gr nutella 100 gr margarin Hapat 1 Mbi avull shkrijme nje luge nutella dhe margarine,te cilen pastaj e perziejme...