Shpërndaje

Që në momentin e parë që erdhën ditët e nxehta, të gjitha ne filuam blerjet për kremin mbrojtës ndaj diellit, fustanet verorë, sandalet e sheshta, por kemi lënë pas dore  një  blerje shumë të rëndësishme, bizhuteritë.

Ndoshta  ju mund të keni mendimin se bizhuteritë do e rëndojnë pamjen tuaj, por ideja është që të vendosni disa tipe të veçanta .

Ndaj për tu dukur sa më shumë stil dhe  fashion mjafton  t’i shtoni veshjes tuaj këto bizhuteri:

1.Vathë të gjatë me thekë

2.Varëse të holla klasike

3.Byzylykë

4.Orë “gold”

5.Unaza të ngjitura.

 

 

 

 

/lapsi.al/