Shpërndaje

Lady Gagaka deklaruar para pak kohësh se vuante nga një sëmundje e quajtur Fibromylagia dhe duket se është në gjendje të përkeqësuar shëndetësore.

Ajo ka anuluar koncertin në Brazil dhe është larguar  drejt spitalit me një autoambulancë. Menjëhërë këngëtarja ka bërë një postim në Instagram teksa shihet duke bërë një serum dhe shkruan : ‘Ndodhem në spital dhe jam duke përjetuar dhimbje shumë të forta të njëpasnjëshme. Por jam në duar të sigurta pasi po më kurojnë doktorët më të mirë. Ju lutem mos harroni dashurinë që kam për ju.’

/laspi.al/