Shpërndaje

Sezona e nxehtë kësaj radhe ka sjellë modelet njëpjesëshe të bikineve.

Të përshtatshme për të gjitha format e trupit dhe të rehatshme për qëndrimin në plazh, po na pëlqejnë shumë.

Ndonëse me modelin klasik nuk gaboheni asnjëherë, bëni përzgjedhje të bikineve që janë të stiluara në forma interesante. Qoftë ndonjë prerje tek pjesa e gjoksit apo aksesorë diskret të vendosur në bikine. Gjithashtu ju rekomandojmë dizajnet përplot lule.

Më poshtë mund të gjeni të preferuarat tona.

<p>The Cami V-Neck</p>

<p>The Cheeky Structure</p>

<p>The Scoop Neck</p>

<p>The Cutout</p>

<p>The Halter</p>

<p>The Short Sleeves</p>

/klankosova.tv/